Stadion Śląski Chorzów - strona nieoficjalna

Trener

Pożegnanie trenera Adama Burka

• autor: Stadion Śląski 95', 2013-07-20 11:25

Z początkiem przygotowań do nowego sezonu z Naszą drużyną żegna się trener Adam Burek. Bardzo serdecznie dziękujemy za dwa owocne lata pracy z rocznikiem 1995. Poniżej przedstawiamy krótkie pożegnanie trenera Burka.

Trener Adam Burek - " Panowie, dziękuje Wam serdecznie za 2 letnią współprace. Był to dla Nas wszystkich bardzo dobry czas rozwoju i pracy. Liczę, że już od kolejnego sezonu każdy z Was dalej będzie robił wszystko aby stawać się lepszym. Codzienny rozwój, małymi kroczkami, jest najważniejszy. Zostawiam Was w bardzo dobrych rękach - trenerem rocznika 1995 będzie trener Paweł Grycmann. Zapewne będziemy się często spotykali i widywali więc pamiętajcie, że zawsze możecie na mnie liczyć, w każdej sytuacji służę pomocą. Naszą współprace zakończyliśmy bardzo przyjemnym akcentem, walczyliście do końca. Jeszcze raz dziękuje i życzę Wam wszystkiego dobrego ! Powodzenia zespół ! "

" Chciałbym także serdecznie podziękować swoim współpracownikom - trener Andrzej Nieścior i kierownik Marek Ledworowski to ludzie dzięki którym pracuje się miło i przyjemnie "

My także chcemy oficjalnie podziękować i życzymy wszystkiego najlepszego w pracy z kolejnym rocznikiem Stadionu Śląskiego. Przypominamy, że trener Burek rozpoczyna prace z rocznikiem 1996, a także będzie kontynuował prace z rocznikiem 2000.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

MKS Siemianowice ŚląskieStadion Śląski Chorzów
MKS Siemianowice Śląskie 1:3 Stadion Śląski Chorzów
2013-06-22, 10:00:00
Park Pszczelnik

oceny zawodników »

MKS Śląsk Świętochłowice 2:2 Zagłębie Sosnowiec SA
KS Ruch Radzionków 6:2 BKS Sarmacja Będzin
UKS Ruch Chorzów 6:0 Polonia Bytom SA
Kolejarz Katowice 0:7 Stal Zabrze
GieKSa Katowice SA 3:2 Grunwald Ruda Śląska
MKS Zaborze Zabrze pauza
MKS Siemianowice Śląskie 1:3 Stadion Śląski Chorzów

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pogoda